Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cpl Healthcare in parteneriat cu spitalul Mater Private din Dublin recruteaza asistente medicale pentru o serie de specialitati. Grupul Mater Private cuprinde doua spitale situate in Dublin și Cork, doua centre de cancer avansat in Limerick si Liverpool, precum si o serie de ambulatorii, in diferite locatii din Irlanda. Mater Private din Dublin se mandreste cu faptul ca ofera unele din cele mai avansate tratamente, din punct de vedere tehnologic, din Irlanda, fiind un pionier in furnizarea de asistenta medicala in Irlanda. Spitalul, pe langa faptul ca este cel mai important centru privat de cancer din Irlanda , este singurul centru de asistenta cardiaca deschis 24/7. Anul 2015 a marcat o noua borna in dezvoltarea acestui spital prin inaugurarea departamentului de urgenta. Descrierea jobului Pachetul de beneficii oferit asistentelor medicale include: - Salariu incepand de la 29.000 €/an (depinde de experienta) - 495€ insemnand returnarea costului de inregistrare la NMBI - Returnarea cheltuielilor de zbor pana la valoarea de 250€ - Indemnizație de cazare in valoare de 1500€ - pentru a acoperi primele 2 luni - 1000€ indemnizatie de relocare

Cerinte

Candidatii interesati ar trebui sa indeplineacsa una din conditiile: - Sa fie inregistrati la NMBI - Un minim de 6 luni experienta recenta - Aptitudini puternice comunicare si limba engleza

15 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja