Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

HOBIJ Romania recruteza Asistenti productie fructe si legume pentru Olanda. Cerinte: - Apt de munca; - Cunostinte de limba engleza; - Dispus sa munceasca la temperaturi mai scazute; Responsabilitati: - verificare cantitativa si calitativa; - sortare, ambalare produse; - pregatirea comenzilor pentru livrare; - descarcare marfa. Beneficii: - Contract de munca conform legislatiei olandeze; - Ore suplimentare platite(+ 125% , + 150%, +200 %); - Cazare asigurata de angajator contra sumei de 95 euro pe saptamana brut; - Suport constant din partea angajatorului, inclusiv pentru toate documentele necesare; HOBIJ ROMANIA nu percepe comision!

Cerinte

Trebuie sa cunosteti limba engleza la un nivel destul de bun astfel incat sa puteti intelege toate denumirile specifice si de asemenea sa puteti comunica cu colegii care nu vor fi toti romani, experienta anterioara in domeniu nu este necesara dar poate constitui un avantaj.

47 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane