Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC YSIIEA SRL cauta asistenti sociali pentru persoane varstnice in Anglia. Plata este de 7,20 lire/ ora pentru persoane cu varsta peste 25 de ani si 6,70 lire/ora pentru persoane cu varsta cuprinsa intre 18-25 de ani. Se munceste aproximativ 40 de ore pe saptamana. Cazarea este asigurata contracost. Pentru această poziție se caută persoane vorbitoare de limba engleza cel putin la un nivel mediu, iar certificarea in domeniul medical este un avantaj (fie ca sunt studii la scoala postliceala sau la Universitatea de Medicina); NU este necesar permis de coducere. Se cere experienta in domeniu social, asistenti medicali, ingrijire persoane varstnice etc.

Cerinte

Pentru această poziție se caută persoane vorbitoare de limba engleza cel putin la un nivel mediu, iar certificarea in domeniul medical este un avantaj (fie ca sunt studii la scoala postliceala sau la Universitatea de Medicina); NU este necesar permis de coducere. Se cere experienta in domeniu social, asistenti medicali, ingrijire persoane varstnice etc

7 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja