Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MD Recruitment & Studies cauta persoane interesate pentru a lucra ca asistent/ingrijitor medical in azile de batrani din Marea Britanie.Ca o companie inovatoare de personal, vă recomandăm direct la afacerile clientilor nostri. Acest lucru vă oferă toate șansele de succes, în timp ce se ofera un loc de munca adecvat într-o companie care ti se potriveste. MD Recruitment & Studies are grijă de tot: • Utilizarea contactelelor relevante • Vă recomandăm companii interesante si clinici în cel mai bun mod posibil • Noi vă pregătim pentru interviu si vă ghidam de-a lungul aplicatiei pana la semnarea contractului. • Colaborarea directa a MD Recruitment & Studies cu companii și clinici de încredere și multinaționale vă oferă șansa de a profita de oportunități în locuri care nu sunt de obicei publicate oriunde - fie în ziare sau online. • Economisiți timp prețios atunci când cautati de muncă • Nu există costuri pentru tine! Scopul nostru este de a oferi clientilor nostri posibilitatea de a obtine cunostinte de specialitate, in scopul de a facilita cautarea de locuri de munca, cresterea oportunitatilor de angajare si asigurarea locurilor de munca.

Cerinte

Candidatu trebuie sa aiba un nivel mediu de limba engleza. Trebuie sa aiba o scrisoare de recomandare din partea locului de munca anterior. Copie dupa buletin/pasaport/permis de conducere.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja