Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MED (Medical Emergency Division) este o companie privata de servicii medicale, autorizata in 2010 de Ministerul Sanatatii, care asigura asistenta medicala de urgenta, consultanta in domeniul medicinii muncii, transport (ne)medicalizat si consultatii la domiciliu. Compania noastra activeaza in prezent in judetele Hunedoara, Timis, Arad, Caras Severin, Gorj, Valcea si Cluj. Responsabilitati: - receptionare documente - verificare, inregistrare, arhivare si indosariere documente - scanare si copiere documente - expediere documente - intocmire rapoarte si situatii de arhivare si gestiune documente - asigurarea protocolului de primire si gazduire parteneri - oferire suport pentru restul departamentelor din firma BENEFICII : - salariu fix lunar plus bonusuri trimestriale in functie de performata obtinuta - telefon de serviciu cu minute si sms-uri nationale nelimitate - posibilitate de avansare catre orice post liber atat din departamentul ADMINISTRATIV cat si in cel de TRANSPORT - traininguri profesionale trimestriale - team- building -uri bianuale - ambianta si mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere profesioniste - oportunitati de dezvoltare personala si profesionala - dezvoltarea abilitatilor de lucru in echipa

Cerinte

- studii superioare finalizate sau in curs de finalizare, cu disponibilitate pentru un job full time - cunostinte de limba romana si engleza de nivel avansat - cunostinte operare PC, Office, navigare internet - deschidere si capacitate de a invata si utiliza aplicatii software de gestiune si sisteme de licitatii - dorinta si placere de a munci - maturitate, responsabilitate si constiinciozitate - ambitie si dorinta de dezvoltare continua - corectitudine, integritate, moralitate si etica - perseverenta, initiativa si creativitate - reactie rapida de raspuns - abilitati avansate de organizare, prioritizare si management eficient al timpului - atentie distributiva - capacitatea de a-si pastra atentia la detalii inclusiv la task-urile care presupun o rutina zilnica - prezenta fizica placuta, aspect ingrijit

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja