Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania: “Only for you” este prezenta in lumea fashion-ului din Romania, atat in marile complexuri comerciale din Bucuresti, cat si in tara. Compania ocupa un loc important in domeniul modei si ofera o gama larga de articole de imbracaminte, incaltaminte & accesorii.

Cerinte

Cerinte: - Studii superioare absolvite; - Cunostinte bune operare PC MSOffice Word, Excel, Power Point, navigare internet; - Limba engleza scris/vorbit nivel avansat; - Abilitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca; - Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor; - Capacitatea de a lucra atat individual cat si in echipa; - Persoana cu simt de responsabilitate, organizare, corectitudine si seriozitate; - Persoana dinamica, pro-activa, cu gandire pozitiva, rezistenta la stres; - Persoana cu simt al esteticului foarte dezvoltat si sa iubeasca lumea fashion-ului. Responsabilitati - Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat; - Preluarea si directionarea apelurilor telefonice; - Primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate; - Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice; - Preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati; -Organizarea intalnirilor, a deplasarilor in tara si in strainatate; -Organizarea si participarea activa la orice situatie de natura organizatorica; - Redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice; - Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management; - Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei; Oferta (beneficii, avantaje): - Pachet salarial atractiv - Oportunitati de dezvoltare a unei cariere de succes în cadrul companiei; - Mediu de lucru placut si stimulativ alaturi de o echipa de profesionisti.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 30 persoane au aplicat deja