Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Work on Sea crewing agency recruteaza candidati pentru functia de Assistant Waiter. Contract ; 6 luni, vacanta 6-8 saptamani, cabina de 2 persoane, masa gratuita in crew mess, uniforma partial platita de angajat, facilitati pentru crew ( crew bar, gym, internet,) Venitul depaseste 1500 USD in functie de itinerariu si marimea statiei. Minim garantat este 1180 USD. Cheltuielile angajatului: - analize medicale in clinici autorizate de Royal ( In Constanta IOWEMED) - viza 160 USD ( rambursabila la bord la prezentarea chitantei in original) - bilet avion dus

Cerinte

Criterii de selectie: - minim 2 ani experienta, preferabil in 4-5 stele - engleza buna Compania plateste: - bilet intoarcere - cursurile de siguranta si securitate se fac la bord, pe cheltuiala Royal Candidatii pot trimite cv-uri.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja