Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere Magazin de bijuterii angajeaza trei fete pentru postul de asistent shop in urmatoarele conditii: -Posibilitatea de a locui impreuna, -Contract incheiat potrivit legii grecesti pentru o durata minima de 6 luni, cu posibilitate de prelungire -Program de lucru zilnic intre 9-10 ore.6 zile pe saptamana si o zi libera. -Se asigura gratuit cazarea si masa -salariu lunar net 750 euro. Atributii: prezentarea clientilor produsele disponibile,mentinerea ordinii in magazin. Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa trimita CV in limba engleza intotit de fotografie color recenta, full body , inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte minime pentru ocuparea postului: -experienta in vanzari, -cunostinte de limba engleza la nivel avansat, -adaptabilitate la conditiile de lucru si obiceiurile tarii, -comportament civilizat fata de clienti, colegi, etc -disponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja