Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nu astepta varsta pensionarii pentru a-ti schimba viata. Sa faci ceea ce iti doresti sa faci, e posibil, chiar acum! Esti elev,student,salariat,pensionar sau om de afaceri?!Esti multumit de salariul(pensia),venitul tau?! Vrei un venit suplimentar ?!Eu mi-am imbunatatit stilul de viata si doresc sa te invat si pe tine cum poti face asta,oferindu-ti aceasta OPORTUNITATE:un depozit cu peste 1000 produse de uz zilnic,cu pret curat de fabrica:FM Group World! In peste 60 de tari din lume exista oameni care au descoperit aceasta "mina de aur"! Este singura companie care te plateste cand folosesti aceste minunate produse :naturale,fara alergeni,parabeni sau alte chimicale.Sunt genul de produse care vandute intr-un comert clasic ar fi accesibile doar unui segment de populatie – cei cu bani multi! Produsele FM nu se gasesc pe rafturi nicaieri in lume! Compania FM GROUP pe langa faptul ca-ti ofera CALITATE la pret de fabrica,te si plateste cand le folosesti. Ce trebuie sa faci? nimic altceva decat sa-ti schimbi locul de unde iti faci cumparaturile! Stiai ca in comertul clasic, ADAOSURILE COMERCIALE ajung si la 300%? pentru ca nu platim doar produsul:platim fabricantul,depozitarea,transportarea,engrosistul,detaillistul,buticarul etc.La FM Group platesti doar PRODUSUL! Schima-ti locul de unde iti faci cumparaturile,spune si apropiatilor tai,iar FM Group te plateste! Este simplu si la indemana tuturor care vor CALITATE la pret de fabrica!

Cerinte

• dorinta de a avea o afacere personala cu o investitie minima (150 lei); • varsta peste 16 ani; • nu se cer studii; • nu se cere experienta in domeniu; • indiferent de starea sociala; • lucru cu echipa;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

50 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja