Detalii loc de munca

Descrierea jobului

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!" O familie cu 2 copii (13 si 8 ani) din Middleton, Anglia, cauta AU PAIR. Salariul este de 120 Lire sterline/saptamana. AVANTAJELE ofertei de munca: - Cazarea si masa sunt asigurate GRATUIT in cadrul familiei gazda, avand astfel posibilitatea sa economisiti mai multi bani; - Se castiga o remuneratie de 120 lire sterline/saptamana; - Sansa extraordinara de a va perfectiona nivelul limbii engleze, urmand cursuri de invatare/perfectionare la diverse institutii de invatamant din zona unde veti locui; - O experienta extraordinara care oferă şansa candidatilor de a se familiariza cu specificul cultural al Marii Britanii şi al zonei în care vor locui; - Sprijin din partea companiei pentru efectuarea dosarului de acceptare, precum si suport in organizarea plecarii; - Propria masina. Costurile suportate de candidat: Tariful de evaluare al eligibilitatii: 100 lei. In functie de momentul pe care candidatul il alege pentru plata acestui comision, se aplica una din variantele de mai jos: • VARIANTA 1: 200 Lire Sterline – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. • VARIANTA 2: 300 Lire Sterline - Daca se plateste la semnarea contractului de schimb cultural, inainte de plecarea din tara. • VARIANTA 3: 500 Lire Sterline - Daca se plateste in 2 rate lunare, din castig, cate 250 Lire Sterline/luna. Candidatul mai trebuie sa achite: biletul de avion. *** Aplica la aceasta oferta, iar unul dintre consultantii nostri te va contacta pentru a iti oferi toate detaliile referitoare la programul de munca si la pasii ce trebuie parcursi pentru plasarea ta in Anglia. * Pentru mai multe detalii si informatii, nu ezitati sa ne contactati!

Cerinte

Se cere: - Cunoasterea limbii engleze la un nivel bun; - Experienta de lucru cu caii (ingrijire, calarit) deoarece familia detine numeroase animale, printre care si cativa cai; - Cazier curat; - Permis de conducere categoria B (candidata va avea propria masina).

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja