Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Tip post: Part time Beneficii: Cazare, masa, transport platit pana in Olanda, asigurare medicala inclusa si platita de familie Salariu: 360- 400 euro Descriere job Exemplu familie gazda: http://www.facebook.com/event.php?eid=147553875310685 *activitati sociale si culturale regulate, impreuna cu alti Au Pair *suport de la o echipa cu experienta in domeniu (inclusiv telefon pentru urgente) *training course in Olanda in valoare de 270eur platit de familie (1 hr au pair training, 2 hrs dutch language), pentru durata de 7 saptamani, 21 de ore in total

Cerinte

Cerinţe job *varsta intre 18 si 30 ani *absolvent minim de liceu *cunostiinte de limba engleza *detinerea permisului de conducere este optionala *stare medicala si mentala sanatoasa *fara antecedente penale Alte informaţii Poti sa iti cauti job in Romania pentru 1000RON din care sa platesti cazare, masa, transport la lucru, sa lucrezi 8 ore/zi +2 hr drum la lucru SAU poti sa mergi in Olanda pentru 1 an si sa castigi 1500RON/luna pentru 30 de ore pe saptamana+cazare, masa si multe alte beneficii! Mai mult, programul iti poate oferi foarte multe posibilitati de prelungire a sederii pe alte locuri de munca. Larisa este au pair in Olanda prin BRGwork” Totul e bine si frumos, copii sunt foarte cuminti si ascultatori, nu am probleme cu ei.” . Testimonialul complet se gaseste la noi pe site. Testimoniale, parerile clientilor le gasiti pe pagina noastra de facebook.com/brgwork.ro sau pe blogul nostru Costurile, etapele si alte detalii sunt incluse pe site-ul nostru la rubrica Au Pair & Caregiver- Au Pair Netherlands

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja