Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Au Pair program Olanda/ Belgia! Căutăm persoane calme ,mature si responsabile care iubesc copii și pot obtine referințe despre experiența acumulată (de exemplu in familie) și doresc ca să ia parte în program minim 6-12 luni. Daca doresti sa vizitezi Olanda sau Belgia, sa ai cazare si masa asigurata si iubesti copiii, atunci acesta este sansa ta ideala. Familia gazda pune la dispozitia au-pairului: Bani de buzunar: 340 euro / luna Au Pair 400 euro / luna Au Pair Plus Familia suporta total costul biletului de transport (restituirea costului la sosire) Cursuri de limba pana la 240 euro pentru candidati care sta minim 6 luni la familia gazda Camera proprie si mesele oferite 2 saptamani vacanta platita/ pentru candidati care sta minim 1 an la familia gazda Asigurare medicala Cartela telefonica, SIM card 20 euro Familia o să vă aștepte în aeroport la sosire Responsabilitatile unui Au Pair: Supravegherea copiilor, 30 ore pe saptamana Activitati de joaca cu copii Menajul usor: strangerea jucariilor, calcat, prepararea micului de jun, spalarea vaselor, a aduce copii de la gradinita sau scoala.

Cerinte

Varsta cuprinsa intre 20 - 30 ani Nivel de limba Engleza sau Germana conversațională pentru programul Au Pair + nu necesita permis de conducere Nivel de limba Engleza sau Germana avansat pentru programul Au Pair Plus + necesita permis de conducere Sa dispui de diploma bacalaureat Sa ai cazier curat fara antecedente penale Stare medicala si mentala sanatoasa Experienta in ingrijirea copiilor + referinte

20 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja