Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Phoenix Au Pairs este o agentie din Marea Britanie, care se ocupa cu plasarea de au pair-i si mother’s help in toata Marea Britanie, in zone urbane si rurale, cu peste 5 ani experienta in domeniu. Nu percepem taxe de plasare candidate!!! Daca: • iti place sa lucrezi cu copii, • vorbesti engleza la nivel conversational si • doresti sa lucrezi in Marea Britanie atunci iti oferim o super oportunitate, sa lucrezi ca au pair sau mother’s help in UK. Ca mother’s help, o sa locuiesti cu o familie britanica. Vei avea asigurata cazarea (camera ta proprie) si mancarea. Programul de lucru difera in functie de pozitia pe care o alegi, intre 25 si 50 ore pe saptamana si vei primi pentru asta un salariu saptamanal, intre £180 si £250 net pe saptamana, in functie de pozitie si numarul de ore lucrate pe saptamana (intre £720 si £1000+ lunar) Ce servicii oferim? • Consultanti romani care te vor sprijini, nu numai in procesul de recrutare, dar si pe toata durata sederii cu familia din UK – Andreea si Amy • Support in procesul de plasare (aplicare, interviuri etc.) • Pachetul de Bun cu informatii importante despre ce inseamna sa fi au pair in UK, numerele noastre de contact in caz de urgenta si o cartela SIM cu numar pentru telefonul tau • Suport pe toata durata plasamentului in UK. Suntem disponibili 7 zile pe saptamana si ne poti contacta pe e-mail, la telefon sau pe Facebook. Oricand ai nevoie de un sfat sau o informatie, suntem aici sa te ajutam Contacteaza-ne acum pentru mai multe detalii!

Cerinte

Daca: • iti place sa lucrezi cu copii, • vorbesti engleza la nivel conversational si • doresti sa lucrezi in Marea Britanie • esti interesata de un contract de 6 sau 12 luni • esti o persoana activa, sociabila si cu initiativa atunci iti oferim o super oportunitate, sa lucrezi ca mother’s help in UK.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Engleza

15 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja