Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Familia Gilmore, Mallon, Gilsenan din Irlanda cauta au pair (babysitter). Fam. Gilmore -mama singura- are 3 copii (15, 4, 2 ani), fam. Mallon are 3 copii (5, 4, 2 ani), iar fam. Gilsenan are 3 copii (4, 2 ani jumate si 14 luni), iar familia asteapta la sfarsitul lunii martie a 4-a copil. Responsabilitati: asistenta copiilor, menaj usor. Timpul de lucru este 30-45 ore/saptamana, iar weekendul este liber. Salariul este 100-150 euro/saptamana, cazarea si masa este gratuita, iar daca esti o persoana harnica poti sa castigi mai mult cautand munca suplimentara de ex. la vecini. Familia gazda asigura pentru au pair camera, baie separata si internet. Cerinte: persoana serioasa, care sa iubeasca copii, sa cunoasca limba engleza la nivel conversational, sa aiba permis de conducere. Varsta minima este 25 de ani! Mai multe informatii despre familii poti sa ceri prin mail!

Cerinte

Cerinte: persoana serioasa, care sa iubeasca copii, sa cunoasca limba engleza la nivel conversational, sa aiba permis de conducere. Varsta minima este 25 de ani!

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja