Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: -Trebuie sa faci tot ce tine de copil (menaj usor, mancare pentru copii etc.) -Dus- adus copiii de la scoala -Gatit usor -Respectat regulile impuse de mama in educarea copilului Beneficii: -Cazarea si masa asigurata de catre familie -Camera proprie -Plata lunara de 350Eur/luna (se lucreaza 30 ore/saptamana, weekend-urile libere) -Transport asigurat -Asigurare medicala inclusa in prêt -Training gratuit timp de 12 saptamani

Cerinte

-varsta cuprinsa intre 18- 26 de ani; -absolvent cel putin de liceu sau colegiu national, dar ar fi de -preferat sa aveti si studii post liceale sau universitare -nivelul de cunostinte de limba Engleza trebuie sa fie suficient de ridicat pentru a nu intampina probleme pe perioada sederii sau in timpul studiilor -experienta in ingrijirea copiilor *1); pentru copiii sugari se cere minim 200 de ore de experienta practica -fara antecedente penale -posesor al carnetului de conducere -stare medicala si mentala sanatoasa -de preferat stare civila: necasatorit(a) deoarece este program de schimb cultural. Aplicantii casatoriti vor si supusi la intrebari si interviuri suplimentare pentru a ne convinge ca se va respecta scopul programului!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

15 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja