Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Activitate de cabinet protezare auditiva - Promovarea activa si vanzarea dispozitivelor medicale - Informarea pacientilor asupra modului de utilizare al dispozitivelor medicale - Identificarea nevoilor pacientilor Oferta (bonusuri, beneficii): - Salariu si bonusuri motivante - Mediu de lucru profesionist - Scolarizare (teoretica si practica) asigurata de companie - Dezvoltarea personala si profesionala intr-o companie de succes

Cerinte

- Orientata catre rezultate si dezvoltare - Simt comercial - Comunicativa - Seriozitate - Capacitate organizatorica - Noţiuni de contabilitate primară - Deschisa pentru lucrul cu oamenii - Capacitate de relationare cu publicul - Rezistenta la stres - Cunostinte de operare PC - Adaptabilitate, flexibilitate si disponibilitate pentru invatare Reprezinta avantaje: - cunoasterea limbii engleze - experienta in domeniu

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai