Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautăm tineri entuziaști pentru echipa de audit. Vino să ne cunoaștem dacă îți place să înveți, să descoperi lucruri noi, să planifici și să organizezi toate activitățile în care te implici. Care va fi rolul lui în echipa noastră: Să participe la prestarea serviciilor de Audit potrivit cerințelor și activității specifice fiecărui client Să efectueze teste de Audit Să întocmească documentele aferente programului de lucru Să acorde asistență de natura administrativă echipei de Audit Să respecte standardele de calitate profesională Sa desfășoare activitare și la sediul clientului Să participe la activități de instruire de specialitate organizată de societatea noastră

Cerinte

Căutăm coleg pentru echipa de Audit: Student sau proaspăt absolvent de studii economice sau alte domenii relevante Abilităţi analitice și numerice Abilităţi de planificare Competențe de operare (MS Office) Abilitatea de a lucra în echipă Preocupare pentru dezvoltare continuă Abilităţile de comunicare în limba română și în limba engleză (cele de limba franceză şi/sau limba germană constituie un avantaj) Inițiativă Ce oferim: Un mediu de lucru în care este încurajată dezvoltarea personală Formare profesională prin sesiuni de training interne și externe O echipă tânără, dinamică şi plăcută Procesul de recrutare: Testarea aptitudinilor profesionale Interviuri cu Departamentul HR și Managerul angajator

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja