Detalii loc de munca

Descrierea jobului

job District recruteaza pentru partenerul sau auditor extern. G-C***** este organismul de certificare acreditat international de ACCREDIA pentru sisteme de managementul calitatii – ISO 9001 si al mediului – ISO 14001. Firma este acreditata conform EN ISO/IEC 17021:2011. Certificate: SMC N.115A, EMS N.043D. Oferim servicii pentru certificarea Sistemulor de Management ale Calitatii, Mediului, Sanatatii si Securitatii Ocupationale, Sigurantei alimentului, Securitatii Informatiei. Responsabilitati: Planificarea, conducerea si intocmirea rapoartelor de audit.

Cerinte

• Studii superioare - diploma de auditor extern. • Pregatire de specialitate in domeniul certificarii ISO: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000, ISO 27001, • Cunoaşterea limbii engleze - nivel avansat, • Gandire ordonata, rigurozitate, stapanire de sine, tact şi pricepere in munca cu oamenii, perseverenţa in munca, rezistenţa la eforturi intelectuale susţinute, • Adaptabilitate la situaţii noi, capacitatea de comutare rapida la diverse probleme profesionale; • Onest, receptiv, diplomat, disponibilitate de deplasari in ţara, • Capacitatea de a comunica oral şi in scris, de a fi in masura sa expuna clar şi concis, constatarile, recomandarile şi concluziile rezultate in urma auditurilor, • Experienta de lucru ca auditor minim un an pentru un Organism de certificare acreditat de Renar sau alt Organism de acreditare membru IAF.

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja