Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

job District recruteaza pentru partenerul sau auditor extern. G-C***** este organismul de certificare acreditat international de ACCREDIA pentru sisteme de managementul calitatii – ISO 9001 si al mediului – ISO 14001. Firma este acreditata conform EN ISO/IEC 17021:2011. Certificate: SMC N.115A, EMS N.043D. Oferim servicii pentru certificarea Sistemulor de Management ale Calitatii, Mediului, Sanatatii si Securitatii Ocupationale, Sigurantei alimentului, Securitatii Informatiei. Responsabilitati: Planificarea, conducerea si intocmirea rapoartelor de audit.

Cerinte

• Studii superioare - diploma de auditor extern. • Pregatire de specialitate in domeniul certificarii ISO: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000, ISO 27001, • Cunoaşterea limbii engleze - nivel avansat, • Gandire ordonata, rigurozitate, stapanire de sine, tact şi pricepere in munca cu oamenii, perseverenţa in munca, rezistenţa la eforturi intelectuale susţinute, • Adaptabilitate la situaţii noi, capacitatea de comutare rapida la diverse probleme profesionale; • Onest, receptiv, diplomat, disponibilitate de deplasari in ţara, • Capacitatea de a comunica oral şi in scris, de a fi in masura sa expuna clar şi concis, constatarile, recomandarile şi concluziile rezultate in urma auditurilor, • Experienta de lucru ca auditor minim un an pentru un Organism de certificare acreditat de Renar sau alt Organism de acreditare membru IAF.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai