Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-Initiaza, implementeaza si verifica respectarea pocedurilor destinate asigurarii unui sistem de control financiar intern - Desfasoara activitati de audit la filialele firmei (administrarea bugetului, administrarea stocului, a parcului auto, a bunurilor intregii filiale) - Verifica documentele contabile, fluxul documentelor cu regim special si a celor legate de transferurile bancare - Verifica respectarea procedurilor de folosire a documentelor cu regim special, a bugetelor alocate, utilizarea parcului auto, a marfurilor si mijloacelor fixe - Supravegheaza, organizeaza si verifica predarea si primirea gestiunii - Verifica platile catre furnizori si contractele intocmite - Verifica si urmareste aplicarea politicii comerciale a companiei

Cerinte

- Studii superioare economice, financiar-contabile - Min 2 ani experienta in audit intern(avantaj experienta in firme consacrate de audit) - Cunostinte de analiza economico-financiara - Certificare CAFR - Cunostinte bune de operare MS Office - Cunostinte bune de operare soft comercial/contabil - Limba engleza- nivel avansat scris/vorbit - Permis de conducere cat B(disponibilitate la deplasari frecvente)

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja