Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-Asigura functionarea sistemelor de automatizare in paramentrii tehnici stabiliti -Asigura activitati de mentenanta a sistemelor de automatizare -Propune solutii de imbunatatire a proceselor -Participă la realizarea lucrărilor de investiţii şi reparaţii din site, pe domeniul electric, AMC – automatizări, la termenele si standardele de calitate stabilite.

Cerinte

-Studii tehnice (Automatica si Calculatoare / Electronica / Electrotehnica) -Experienta in domeniu -Cunostinte in domeniul automatizarilor industriale, automate programabile (PLC , comanda numerica, automatizari si electronice - SIEMENS, SCHNEIDER, FAUSTO) -Persoana comunicativa, dinamica si entuziasta -Receptiva, cu spirit de initiativa, responsabila si atenta la detalii -Capacitate de munca in echipa -Orientare spre client Constituie avantaj: • Cunostinte de limba engleza • Experienta in domeniul automatizarilor Beneficii Oferite -Bonuri de masa -Hrana rece

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja