Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Specialist international in nutritie si sanatate animala Guyomarc`h Nutritie Animala Romania asigura crescatorilor de animale si fabricantilor de nutreturi combinate o gama larga de produse si servicii necesare nutritiei, care contribuie la ameliorarea calitatii productiilor animaliere, destinate consumului uman si totodata permit asigurarea competitivitatii zootehnice si economice a fermelor. Reprezentata la nivel national de catre o echipa de specialisti: nutritionisti, ingineri zootehnisti, medici veterinari, asigura transferul experientei de peste 50 ani a Grupului Evialis in domeniul nutritiei tuturor speciilor de animale si adaptarea acesteia la specificul local. Responsabilitati: - Pregatirea utilajelor sau schimbarea referintelor diverselor utilaje si aprobarea procesului de fabricatie; - Coordonarea si monitorizarea activitatii de productie; - Asigura functionarea din punct de vedere software si mecanic a echipamentelor de productie; - Alocarea prioritatilor de lucru, masinilor si resurselor in functie de planul zilnic si saptamanal; - Asigurarea indeplinirii standardelor de calitate in postul de lucru; - Realizarea planului de productie; Beneficii Oferite: - Pachet salarial motivant adecvat; - Mediu de lucru orientat catre performanta; - Plata orelor suplimentare; - Traininguri de specialitate; - Trannsport, echipament de lucru asigurat. Descrierea companiei Job Hunting Trade - Head Hunting de personal personalizat pe nevoile companiei dvs.

Cerinte

Daca vrei sa lucrezi cu noi iti oferim sansa sa te dezvolti si sa inveti lucruri noi : - Operare PLC Siemens si carduri de comunicatii Siemens; - Operare linii BUS (mod de operare trouble shooting); - Cunostiinte linii Ethernet; - Masuratori electrice si depanari instalatii electrice; - Depanare actionari pneumatice si hidraulice; De ce ai nevoie : - Atentie; - Lucru in echipa; - Disponibilitate de a lucra in schimburi (in perioada de sezon inclusiv schimbul 3); - Studii tehnice; - Operare PC Windows; - Notiuni de baza networking; - Limba engleza .

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja