Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Ai mai lucrat in Anglia cu varstnicii si detii Care Certificate? Avem oferte incredibile pentru infirmieri in azile! PLATA incepe de la 8GBP/hr si 8.50GBP/hr in weekend-uri Daca nu ai experienta in UK, iti oferim si tie oportunitatea sa lucrezi in Anglia cu o plata pana la 8GBP/hr. PLATA: -Incepeti de la 7,55 GBP/hr brut si creste pana la 7,80/h (dupa 6 luni) si la 8lire/h dupa 12 luni. Aveti bonusuri de weekend (+0,50 lire/h pe turele de weekend dupa primele 6 luni)! Plata salariului: la doua saptamani CAZAREA: -Este contra cost (50 - 90GBP/saptamana cu utilitatile incluse). ORE LUCRATE: -Vi se garanteaza minim 35 de ore prin contract + posibilitatea de a face ore suplimentare, o medie a orelor lucrate 50 - 60 ore/saptamana. NU PERCEPEM COMISION SAU TAXE DE MEDIERE! IN PLUS, VA OFERIM: -cazarea si mese gratuite in saptamana Cursului de Induction, cu acces la piscina si sala de forta gratuite -contract pe perioada nedeterminata semnat in tara -concediu 28 zile/an platit -suport cu deschidere cont bancar si NINO, DBS, asigurare obligatorie - suport cu traducerea actelor necesare la dosar - GRATUIT - suport post arrival Locuri limitate!

Cerinte

-nivel conversational al limbii engleze -fara cazier -ati avut grija de o ruda? este considerata experienta suficienta, trebuie doar atestata prin scrisori de recomandare oficiale -la partea masculina este necesar un curs de calificare sau macar un voluntariat care sa ateste ca aveti putina experienta in ingrijirea varstnicilor - ati terminat studii precum psihologie, asistenta sociala, farmacie, post liceala sanitara, medicina si altele similare? este suficienta practica din timpul studiilor

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai