Detalii loc de munca

Descrierea jobului

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!" Selectam o BADANTA fara limba italiana, nefumatoare, pentru un pensionar autosuficient de langa Roma, Italia. Castig de 700 Euro/luna + cazare si masa. Daca ai o atitudine pozitiva, intelegatoare, responsabila si ai dorinta de a ajuta si de a fi amabil cu cei in varsta, postul de Badanta este solutia potrivita pentru tine. Responsabilitati: Asistarea si ingrijirea persoanei batrane.

Cerinte

- Persoana nefumatoare; - Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie; - Persoana muncitoare, serioasa, politicoasa. Beneficii oferite: Se ofera: - Cazarea si masa sunt gratuite; - Contract de prestari servicii pe perioada nedeterminata; - Castig de 700 Euro/luna; - Plecare urgenta! Costurile suportate de candidat: - Tarif de procesare a dosarului: 360 Lei (se plateste la inscriere). - Tarif de mediere: In functie de momentul pe care candidata il alege pentru plata acestui comision, se aplica una din variantele de mai jos: • VARIANTA 1: 250 EURO – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. • VARIANTA 2: 300 EURO - Daca se plateste la semnarea contractului comercial, inainte de plecarea din tara. • VARIANTA 3: 400 EURO - Daca se plateste din prima luna de castig. - Comision catre partener: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in Italia). - Bilet de avion. * Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja