Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru clientul nostru -franciza Coffee Bike, cautam BARISTA! Cautam seriozitate, respect si dorinta de munca, oferim seriozitate, respect si ocazia de a munci! Responsabilitati: - Furnizarea de detalii legate despre produsele existente in meniu, promovarea produselor catre clienti; - Prepararea profesionista a cafelei si a preparatelor comandate; - Pastrarea unui aspect calm pe durata perioadelor cu volum mare de munca; - Efectuarea curateniei specifice in spatiul cafenelei mobile si in spatiul de depozitare. Beneficii Oferite - Salariu fix lunar atractiv, angajare cu contract de munca; - Posibilitatea de decontare a transportului. Locul de munca este in Otopeni, in incinta magazinului MiniPrix (vis-a-vis de Aeroportul Otopeni).

Cerinte

- Persoana cu abilitati de relationare, comunicare cu clientii, vanzare; - Studii medii de preferat, experienta anterioara in domeniu similar reprezinta un avantaj; - Limba engleza nivel conversational.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja