Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 2 tinere talente care sa se alature si sa se integreze in echipa clientului nostru. Daca si tu iti doresti: - sa activezi ca barmanita intr-o echipa profesionista si ospitaliera; - te incanta ideea sa lucrezi intr-o zona turistica din Italia; - si sa ai reale posibilitati de avansare. Aplica acum si iti asiguram un loc de munca bine platit din ianuarie 2016. Resposabilitati: - pregatirea si servirea bauturilor potrivit retetelor alcoolice sau racoritoare; - eliberarea comenzilor in baza bonurilor de marcaj; - aprovizionarea cu toate sortimentele de bauturi; - asigurarea cu tipuri de pahare: pentru servire si cu cilindrii gradati pentru masurare; - respectarea programului de lucru de luni pana vineri, posibil si sambata. Beneficii: - salarizare motivanta; - contract pe perioada nedeterminata; - transport decontat de catre angajator la destinatie.

Cerinte

- experienta de minim 6 luni reprezinta un avantaj; - cunostinte de limba italiana la nivel minim conversational; - abilitati de comunicare si relationare; - persoane cu aspect fizic placut, responsabile si cu atitudine pozitiva. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja