Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Coordoneaza echipa care se va ocupa de promovarea cursurilor de make-up, pictura, balet, teatru, public speaking (cursurile sunt destinate atat copiilor cat si adultilor); - Organizeaza diverse evenimente in vederea promovarii activitatilor desfasurate; - Traseaza sarcini precise memebrilor echipei cu care va lucra si va monitoriza rezultatele acestora; - Mentine relatia cu clientii; - Monitorizeaza promovarea serviciilor societatii atat in mediul online cat si offline; - Propune solutii pentru imbunatatirea serviciilor oferite de catre companie.

Cerinte

Cerinte: - Foarte bune abilitati de comunicare, atat in scris cat si verbal; - Experienta in utilizarea platformelor pentru crearea website-urilor (Wordpress,Shopify, Prestashop sau altele); - Pasionata de domeniul artistic si al artei machiajului; - Orientare catre rezultate si indeplinirea obiectivelor; - Abilitati de leadership; - Proactiva, cu initiativa si entuziasm. Trimite C.V.-ul pe jobs0608 @ gmail.com(fara spatii).

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja