Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Promoveaza produsele cosmetice si dermatocosmetice, prezentand si recomandand gamele cosmetice / produsele existente, prin evidentierea beneficiilor acestora pentru clienti; - Se implica activ in activitatea de vanzare si promovare a produselor existente, fidelizand clientii existenti deja si creand un nou portofoliu de clienti. - Mentine si promoveaza imaginea companiei si a produselor existente.

Cerinte

- Absolvent studii medii/superioare; - Persoana cu excelente abilitati de comunicare, persuasiva, dinamica, orientata spre client, empatica si perseverenta in atingerea obiectivelor; - Cunostinte privind afectiunile dermato-cosmetice ( tipuri de ten, afectiuni ale tenului, informatii privind tratamente asociate), constituie un avantaj important; - Experienta anterioara intr-o pozitie care implica vanzare de produse/servicii; - Cunostinte medii de operare PC: Word si Excel.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai