Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CONSULTANT FINANCIAR-BANCAR Esti o persoana dornica sa realizezi o cariera in domeniul consultantei ? Ai absolvit studii superioare in domeniul economic, comercial sau financiar-bancar si doresti sa iti continui dezvoltarea profesionala si personala alaturi de o echipa profesionista, cu o experienta solida in domeniul consultantei ? Esti o fire sociabila, dinamica, cu o gandire pozitiva, constructiva si orientata spre obtinerea de rezultate ? In plus, detii si abilitati de comunicare, organizare, planificare, negociere si convingere ? Atunci asteptam CV-ul tau la adresa de e-mail pentru a ne convinge ca meriti sa faci parte din echipa noastra de succes. Oferta noastra: -posibilitate de avansare profesionala si dezvoltare personala; -participarea gratuita la training-uri de perfectionare; -mediu profesionist de lucru; -suport neconditionat din partea echipei; -colectiv tanar, atmosfera destinsa; -pachet salarial competitiv si motivant format din parte fixa + comisioane si bonusuri in functie de realizari.

Cerinte

Atributiile si responsabilitatile viitorului angajat: -consiliaza clientii in ceea ce priveste serviciile solicitate; -atrage clienti noi – identifica potentialii clienti, stabileste si dezvolta relatia cu acestia; -promoveaza si mentine imaginea companiei la un nivel inalt de profesionalism; -aplica standardele etice ale companiei.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja