Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sunteti doritori de a lucra intr-un mediu tanar, dinamic, cu perspective infinite si tot odata sa performati intr-o cariera foarte accesibila, care a fost conceputa pentru multumirea ambelor parti, in acest caz, tot ceea ce trebuie sa faceti este sa va depuneti CV-ul si sa asteptati telefonul nostru! Cautam manageri, dar care sa treaca prin toate etapele pana a aspira la aceasta functie, oameni dinamici, flexibili, adaptabili dupa fiecare client in parte si orientati spre cerintele clientului!

Cerinte

Tot ceea ce trebuie sa indeplinesti din punctul nostru de vedere, este sarmul, zambetul si calitatea de conversare si relationare cu clientul! Restul, le inveti din mers! Beneficiezi de parte fixa + comisioane din vanzari si odata cu avansarea in cariera mai dispui si de alte facilitati oferite de compania noastra! Convinge-ne ca esti candidatul ideal!

15 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja