Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MEDIALJOB Düsseldorf Germania, fiind reprezentant direct al angajatorului german ,face preselectii pentru postul de BRUTAR si COFETAR-PATISER. CAZAREA SI MASA sunt asigurate in functie de angajator. Dupa preselectia si testul de limba germana sau engleza,facut de agentia noastra cu dstr.,veti fi contactati direct de angajatorul german pentru stabilirea detaliilor referitoare la contractul de munca. Se lucreaza conform standardelor germane numai cu un contract de munca legal ,incheiat direct cu angajatorul german,incluzand si plata asigurarilor sociale. CA REPREZENTANT DIRECT AL ANGAJATORULUI,SOCIETATEA NOASTRA NU PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION . CV-ul dvs. insotit de o poza tip buletin, va rugam sa le depuneti la adresa de e-mail de pe site.

Cerinte

CUNOSTINTE DE LIMBA GERMANĂ –de la nivel incepator si sau engleza. Diploma de calificare in domeniu si experienta profesionala. Persoane responsabile,serioase si harnice

7 pozitii disponibile 28 persoane au aplicat deja