Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Dacă îți dorești o carieră în cadrul unei agenții de publicitate BTL, noi îți oferim oportunitatea de a învăța și a te dezvolta pe segmentul: - Menținerii relației cu clienții companiei; - Implementării de campanii de publicitate (BTL) pentru companii multinaționale. Ce ne dorim de la tine? - Disponibilitate de lucra Full-Time; - Un minim de experiență în relaționarea cu clienții; - Dorință de învățare, implicare activă și asumarea responsabilității tuturor etapelor proiectelor până la finalizare; - Abilități excelente de comunicare; - Capacitate de adaptare; - Bune cunoștințe de PowerPoint și limba engleză; - Studii superioare; - Un minim de experiență intr-o agenție de publicitate reprezintă un avantaj; ...și nu în ultimul rând, să fii o persoană dinamică, comunicativă și veselă :)

Cerinte

Dacă te regăsești în cele menționate mai sus și locuiești în București, dorim să te cunoaștem! Cu peste 13 ani de experiență în domeniul BTL & Experiential Marketing, FRONT LINE MARKETING te poate ajuta să îți construiești o carieră de succes!

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai