Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RECRUTAM, IN NUMELE CLIENTULUI NOSTRU, 2 BUCATARI CU EXPERIENTA DE MINIM 5 ANI. POZITIILE SUNT DE SOUS CHEF SI CHEF DE PARTIE. SE OFERA CONTRACT DE TREI LUNI CU POSIBILITATEA DE PRELUNGIRE SI CAZARE/MASA GRATUITE. CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA LA NIVEL DE CONVERSATIE. ANGAJATORUL OFERA SA PLATEASCA COSTUL ZBORULUI DUS INTORS ROMANIA-UK. VA RUGAM APLICATI DOAR CU CV -URI IN LIMBA ENGLEZA. LOCATIE DEOSEBIT DE FRUMOASA PE INSULA WIGHT SALARIUL ESTE DE 1000 EURO SI CAZARE GRATUITA. NU PERCEPEM COMISIOANE.

Cerinte

RECRUTAM, IN NUMELE CLIENTULUI NOSTRU, 2 BUCATARI CU EXPERIENTA DE MINIM 5 ANI. POZITIILE SUNT DE SOUS CHEF SI CHEF DE PARTIE. SE OFERA CONTRACT DE TREI LUNI CU POSIBILITATEA DE PRELUNGIRE SI CAZARE/MASA GRATUITE. CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA LA NIVEL DE CONVERSATIE. ANGAJATORUL OFERA SA PLATEASCA COSTUL ZBORULUI DUS INTORS ROMANIA-UK. VA RUGAM APLICATI DOAR CU CV -URI IN LIMBA ENGLEZA.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja