Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie: BUCATAR /CHEF IN UK Locatie: Anglia , Londra , Glasgow, Devon, Bath Contract: Minim 12 luni. Asigurari sociale si medicale asigurate de angajator. Program: 8 ore /zi minim , 5-6 zile/ saptamana. Ore suplimentare disponibile. Responsabilitati : Pozitie oferita de angajatori in Anglia, diferite locatii -hotel si restaurant . Va trebui sa preparati diferite feluri de mancare, specific international, preparare salate, sosuri, grill , mancaruri specifice. Salariu : Minim 1300 Lire Sterline /Luna +Tips Alte bonusuri: Cazare asigurata cu utilitati platite de candidat, masa asigurata ,ore suplimentare platite mai mult decat cele normale. Concediu anual 24 zile. Transport: Nu este asigurat

Cerinte

Conditii: varsta intre 20-55 ani, limba engleza nivel mediu Educatie : Liceu sau scoala profesionala absolvita. Experienta: Este necesara experienta minim 1 an pe pozitia de Bucatar / Chef.

50 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja