Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC HR Solutions angajează un BUCĂTAR pentru unul din clienții săi din Franța. Contractul este pentru o perioada de 3 luni, cu posibilitate de prelungire. Responsabilități : • Pregăteşte mâncărurile din reţetarul unităţii în conformitate cu standardele în vigoare; • Preia comenzile şi asigură servirea acestora atunci când este nevoie; • Menţine standardele de păstrare şi depozitare a produselor, semipreparatelor şi preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare în vigoare; • Păstrează în bune condiţii ustensilele şi aparatura; • Asigură curăţenia locului de muncă.

Cerinte

• Experientă minimum 3 ani; • Cunoașterea limbii franceze la un nivel avansat – condiție obligatorie; • Calificare de bucătar; • Abilităţi bune de comunicare si rezistenta la stres • Capacitate de lucru in echipa. Beneficii • Salariu fix + plata orelor suplimentare; • Cazare + utilitati asigurate ; • Asigurare medicala.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja