Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Doriti un job serios, cu contract si tarifat la standardele germane? Atunci nu aveti decit sa ne contactati! Medialjob este o agentie de recrutare in numele angajatorilor germani din Regiunea de nord a Germaniei. Suntem in cautarea dvs. in cazul in care va place si sunteti motivati sa creati mancaruri delicioase. Recrutam in numele angajatorilor germani BUCATARI.In funcite de calificarea dvs. sunteti tarifat salarial conform standardelor din gastronomia si hoteleria germana. Cv-ul dvs. il puteti depune la adresa de e-mail din profilul firmei sau ne puteti contacta pentru detalii la nr.de telefon afisate. MEDIALJOB NU PERCEPE COMISION !

Cerinte

Cerintele postului: •diploma de calificare in domeniu •capacitate de a pregati produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul restaurantului •imaginatie culinara. •cunoasterea limbii germane (minimum de cunostinte)

7 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja