Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Fronterra Recruitment este o firma de recrutare cu peste 12 ani experienta in selectia de personal in special pentru Marea Britanie, ce s-a remarcat de-a lungul anilor prin siguranta locurilor de munca oferite si prin lispa comisioanelor percepute candidatilor. Un alt avantaj al colaborarii cu Fronterra Recruitment este acela ca va oferim suport si consultanta nu numai inainte de a pleca in Anglia, ci si pe parcursul contractului, dandu-va posibilitatea de a ne contacta oricand pentru a va ajuta in realizarea unei adaptari optime la noul loc de munca din UK. Colaboratorul nostru, un hotel din sudul Marii Britanii este in cautare de bucatar sef pentru inceputul lunii Februarie.

Cerinte

Se cauta persoane cu experienta de minim 2 ani in bucataria internationala si cu minim 2 ani experienta ca bucatar sef. Salariul oferit este 1850 lire NET/pe luna (exista si posibilitatea de a lucra overtime) Cazarea costa 150 lire (utilitatile sunt incluse) Mesele sunt gratuite Contractele oferite sunt full time pe perioada nelimitata. Angajatorul va va ajuta in deschiderea contului bancar si obtinerea National Insurance Number (NINo). De asemenea, serviciile noastre nu se opresc odata cu inceperea lucrului la angajator, ci va oferim asistenta si dupa angajare. Ne asiguram ca angajamentele contractuale sunt respectate, ca adaptarea dumnevoastra se face in conditii eficiente si ca sunteti multumiti de locul de munca. Asteptam cu interes CV-urile dumneavoastra!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja