Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sunteti pasionat de bucatarie si va doriti sa administrati un local turistic? Iubiti natura si preferati un loc linistit in care sa va petreceti sezonul estival? Venim catre dumneavoastra cu oferta perfecta. Recrutam un cuplu- Bucatar si respectiv Ajutor de bucatar pentru o pensiune situata in apropriere de Lyon. Bucatarul trebuie: -sa aprovizioneze bucataria cu toate cele necesare; -sa stabileasca meniul pe fiecare zi; -sa gateasca pentru turistii cazati la pensiune; -sa faca platingul pentru servire. Ajutorul de bucatar va fi responsabil de: -pregatirea mise en place-ului; -servirea si debarasarea meselor; -spalarea veselei si asigurarea curateniei in unitate. Beneficii Job Salarizarea bruta este de 1700 euro/luna/persoana. Cazarea este oferita Gratuit cu toate utilitatile necesare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat de catre firma angajatoare. Privelistea locului este minunata. Aveti la dispozitie o masina a clientului, dar si biciclete. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Cautam persoane harnice, responsabile si prezentabile. Experienta in bucatarie este esentiala. Permisul de conducere categoria B este necesar. Cunostintele de limba franceza la nivel mediu spre avansat sunt obligatorii.

2 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja