Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza doi bucatari pentru un restaurant dintr-o zona turistica din Franta. Responsabilitatile sunt: - coordonarea activitatilor specifice bucatariei; - preluarea comenzilor de la clienti prin intermediul personalului de deservire; - pregatirea preparatelor in conformitate cu retetele restaurantului; - montarea preparatelor pe farfurii pentru a fi servite si realizarea elementelor ce tin de estetica preparatelor; - asigurarea, implementarea si mentinerea standardelor de pastrare a produselor; - respectarea normelor de igiena si de securitate a muncii. Beneficii: - salarizarea bruta de 1600 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - oportunitatea de a lucra intr-o zona turistica a Frantei; - posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Cerintele postului: - experienta minim 2 ani in domeniu atat in tara cat si in strainatate; - detinerea unei diplome de specializare in domeniu; - cunoasterea limbii franceze la nivel mediu - conversational; - afinitate pentru arta culinara; - persoana organizata, creativa si responsabila.

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja