Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza un bucatar si un ajutor de bucatar sef pentru un restaurant din Franta. Responsabilitatile sunt: - coordonarea activitatii in bucatarie pentru realizarea preparatelor culinare; - preluarea comenzilor de la clienti prin intermediul personalului de deservire; - realizarea preparatelor pe farfurii si finisarea elementelor ce tin de estetica; - asigurarea, implementarea si mentinerea standardelor de pastrare a produselor; - respectarea normelor de igiena si de securitare a muncii. Beneficii: - salarizare bruta de 1600 euro/luna; - transportul si cazarea sunt asigurate; - posibilitatea de promovarea profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- diploma de calificare in domeniu; - experienta de minim 5 ani in domeniu atat in tara cat si in strainatate; - cunostinte de limba franceza la nivel avansat; - cunostinte in bucataria traditionala franceza; - persoana responsabila, dinamica si creativa.

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja