Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pentru unul din cele mai mari hoteluri din Bucuresti 2 Bucatari. Activitatea sa consta in prepararea produselor alimentare conform retetarului si a standardelor impuse de companie. Candidatul ideal: -este pasionat de bucatarie si doreste o cariera in domeniu; -gateste pentru familie si este apreciat pentru ceea ce face; -este dornic de a invata secretele unui bucatar de succes; -este in cautarea unei oportunitati ce inca nu i s-a oferit. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1700 lei. Transportul este asigurat. Uniforma este specifica hotelului. Se ofera asigurare de viata si asigurare medicala. Exista posibilitatea de a dezvolta o cariera in bucatarie, lucrand cu bucatari de renume. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Cerinte

Experienta in bucataria unui restaurant, hotel sau chiar si acasa reprezinta un avantaj. Calificarea de bucatar este obligatorie. Este necesara seriozitatea si dorinta de perfectionare.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja