Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Austria

Descrierea jobului - Austria

DESCRIERE JOB: Recrutam pentru partenerii nostri, candidati interesati sa lucreze pe vase de croaziera pe raurile si fluviile din Europa. OFERTA SALARIALA: incepe de la 1600 euro/luna NET (oferta salariala variaza in functie de meseria ocupata + TIPS - poate ajunge si depasi 2000). Pozitii disponibile: BUCATARI DE RANG: COMMIS DE CUISINE • COMMIS PASTRY • PASTRY • DEMI CHEF DE PARTIE • CHEF DE PARTIE • SOUS CHEF • EXECUTIVE CHEF

Cerinte

BENEFICII: Cazare - asigurata gratuit; Masa - asigurata gratuit; Transportul - asigurat gratuit; Asigurare Medicala; Concediu - dupa trei luni de munca; CERINTE: Limba engleza/germana - nivel mediu; Experienta in domeniu - min. 12 luni; Limita de varsta: 21 - 45 RESPONSABILITATI: Conform fisei postului; Seriozitate; NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai