Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Austria

Descrierea jobului - Austria

JOB4LIFE organizeaza impreuna cu partenerii sai INTERVIURI DIRECTE pentru cei interesati sa lucreze pe VASE DE CROAZIERA pe raurile si fluviile din Europa. OFERTA SALARIALA: incepe de la 1500 euro/luna NET (oferta salariala variaza in functie de meseria ocupata + TIPS - poate ajunge si depasi 2000) Pozitii disponibile: BUCATARI DE RANG: COMMIS DE CUISINE • DEMI CHEF DE PARTIE • CHEF DE PARTIE • SOUS CHEF Beneficii: Contract de munca semnat si declarat cu angajatorul in Cipru; Cazare asigurata gratuit; Transport asigurat gratuit; Masa - asigurata gratuit; Asigurare medicala - asigurata gratuit; Concediu;

Cerinte

Cerinte: Experienta min. 1-2 ani; Limba engleza sau germana la un nivel conversational; Cazier judiciar curat; Clinic sanatos; Responsabilitati: Conform fisei postului; Seriozitate; NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai