Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza 4 bucatari pentru un lant de restaurante cu renume din Belgia. Responsabilitatile sunt: - coordonarea activitatilor specifice bucatariei; - preluarea comenzilor de la clienti prin intermediul personalului de deservire si asigurarea realizarii corecte a preparatelor comandate de clienti; - pregatirea preparatelor in conformitate cu retetele restaurantului; - cantitatilor necesare de materiale specifice restaurantului; - asigurarea implementarii si mentinerii standardelor de pastrare si depozitare a produselor alimentare cu respectarea normelor in vigoare. Beneficii: - salarizare bruta de 1600 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - oportunitatea de a lucra intr-un lant de restaurante de renume din Belgia. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- diploma de calificare in domeniu; - minim 5 ani experienta pe o pozitie similara; - cunostinte de limba franceza sau engleza la nivel avansat; - creativitate in gastronomie; - persoana dinamica, responsabila si creativa; - seriozitate si profesionalism.

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja