Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru urmatoarele posturi: Head Chef - salariu de la £20.000 pe an* Sous Chef - salariu de la £18.000 pe an* Chef de Partie / Line Chef - salariu de la £16.000 pe an* Commis Chef, Junior Chef - salariu de la £13.500 pe an* *depinde de experienta si calificari FARA TAXE DE MEDIERE *Pentru pozitiile Head Chef, Sous Chef trebuie minim 5 ani experienta *Pentru pozitia Chef de Partie / Line Chef 3 ani experienta *Pentru pozitia Commis Chef, Junior Chef 6 luni experienta *Cazare asigurata de catre angajator intre £40 - 50 / saptamana (cheltuielile comune incluse) - fara a fi nevoie sa platiti in avans garanție sau prima chirie. Prima chirie platiți numai din primul salar. Mesele sunt oferite de catre angajator *Locurile de munca sunt in Hoteluri de 3-5 stele, restaurante și baruri. *Plecare rapida

Cerinte

• Cunoștințede limba engleza la nivel conversational • Cazier judiciar curat • Experiența solida în bucatarie • profesionism • sa fie dispus sa lucra ca parte a unei echipe • atitudine calma • cunostinte PC Responsabilități Head Chef, Sous Chef - responsabilitate pentru echipa, pozitie manageriala *Pentru pozitia Chef de Partie / Line Chef responsabilitate pentru anumite sectii, Motiveaza și invața echipa sa. *Pentru pozitia Commis Chef, Junior Chef - starters, deserturi, mis en place, legume • La toate pozitiile: Respectă politicile companiei și menține curățenia generală de bucătărie. Dezvoltă abilitățile de echipă și ajută la dezvoltarea oamenilor. • Menține și îmbunătățește standardul de servicii, asigurând satisfactie maximă oaspeților. • Auto-motivat cu capacitatea de a motiva alte persoane. Alte informații - Beneficii - • Salariu competitiv. • Cazare asigurată din prima zi. • Contract de muncă, asigurare și 28 zile concediu plătit/an. • Asigurare medicala

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Limbi straine necesare Engleza

50 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja