Detalii loc de munca

Descrierea jobului

GUEST MEDIENAGENTUR ESSEN CU SEDIUL IN ESSEN GERMANIA SELECTIONAM PENTRU CLIENTII NOSTRI DIN DOMENIUL GASTRONOMIC SI HOTELIER DIN GERMANIA PERSONAL CALIFICAT. AVEM O EXPERIENTA DE PESTE 10 ANI IN DOMENIU AVIND SERVICII IN EXCLUSIVITATE PENTRU CLIENTI DIN GERMANIA BUCATARI CU EXPERIENTA cunostinte limba germana nivel incepator salariu de la 1680,00 € brut. OSPATARI / CHELNERI cunostinte limba germana nivel conversational salariu de la 1530,00 € brut. SALARIILE SUNT IN FUNCTIE DE CALIFICAREA SI POSTUL OCUPAT Se lucreaza conform standardelor germane,cu un contract de munca german si salarii atractive.Cazarea si masa sunt asigurate. Cerinte: Cunostinte de limba germana la nivel mediu convesational si experienta in domeniu de minim 1 an. Pentru functia de bucatar se pot aplica Cv-uri si daca se cunoaste limba germana la nivel de incepator. CV-ul cu o poza tip pasaport impreuna cu certificate de calificare si eventuale recomandari va rugam sa le trimiteti la adresa de e-mail alaturata.

Cerinte

Cerinte: Cunostinte de limba germana la nivel mediu convesational si experienta in domeniu de minim un an.Pentru functia de bucatar se pot aplica Cv-uri si daca se cunoaste limba germana de la nivel de incepator.

18 pozitii disponibile 92 persoane au aplicat deja