Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Doriti un job serios, cu contract si tarifat la standardele germane? Atunci nu aveti decit sa ne contactati! Medialjob este o agentie de recrutare in numele angajatorilor germani din Regiunea de nord a Germaniei. Suntem in cautarea dvs. in cazul in care va place si sunteti motivati sa serviti clientii sau sa creati mancaruri delicioase. Recrutam in numele angajatorilor germani BUCATARI si OSPATARI.In funcite de calificarea dvs. sunteti tarifat salarial conform standardelor din gastronomia si hoteleria germana. Cv-ul dvs. il puteti depune la adresa de e-mail din profil, sau ne puteti contacta pentru detalii la nr.de telefon afisate in profilul firmei. Va rugam sa ne vizitati si pe site-ul nostru sau pe Facebook:Medialjob MEDIALJOB NU PERCEPE COMISION !

Cerinte

Cerintele postului pentru BUCATARI •diploma de calificare in domeniu •capacitate de a pregati produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul restaurantului •imaginatie culinara. •cunoasterea limbii germane (minimum de cunostinte) Cerintele postului pentru OSPATARI •cunostinte de limba germane (nivel mediu conversational)atitudine pozitiva si concilianta in relatia cu clientii si colegii •prezenta agreabila •persoana dinamica, responsabila, cu capacitate de adaptare la noi schimbari •dispus la program flexibil •spirit de echipa •rezistenta la stres.

6 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja