Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Medialjob/Germania preselectează în numele angajatorilor germani BUCĂTARI și OSPĂTARI cu cunostinte de limba germană. Contact de muncă conform tarifului german cu salarii atractive in functie de calificare. Contract direct cu angajatorul german. Așteptăm cv/ul dvs. insoțit de o poză tip buletin Va rugam sa ne vizitati si pe site-ul nostru sau pe Facebook:Medialjob MEDIALJOB NU PERCEPE COMISION !

Cerinte

Cerintele postului pentru BUCATARI •diploma de calificare in domeniu •capacitate de a pregati produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul restaurantului •imaginatie culinara. •cunoasterea limbii germane (minimum de cunostinte) Cerintele postului pentru OSPATARI •cunostinte de limba germane (nivel mediu conversational)atitudine pozitiva si concilianta in relatia cu clientii si colegii •prezenta agreabila •persoana dinamica, responsabila, cu capacitate de adaptare la noi schimbari •dispus la program flexibil •spirit de echipa •rezistenta la stres.

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai