Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agent de munca temporara angajeaza Bucatari, Ospatari, Barmani, Cameriste - Personal hotelier pentru hoteluri si restaurante in Italia,TRENTO cu contract de munca pe perioada determinata de minim 6 luni cu prelungiri successive sau angajare directa din partea utilizatorului. Se ofera: 1. Salariu motivant plus sporuri conform legislatiei in vigoare. 2. Cazare gratuita; Se cere trimiterea CV-rilor la adresa de e-mail + POZE ATASAT . Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti

Cerinte

- Cunoasterea limbii italiene la un nivel AVANSAT; - Experienta minima in domeniu; - Fara antecedente penale ( se solicita cazier judiciar); - Persoana sociabila, rabdatoare, adaptabila, amabila, apta de munca; - Poate constitui avantaj daca detine diploma in domeniu.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja