Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pasionat de gatit? Experimentat? De incredere si muncitor? Atunci vrem sa te cunoastem! Rubyred este o companie executive de recrutare in domeniul hospitalier pe tot teritoriul UK. Personalul nostru are peste un deceniu de experienta in recrutarea pentru domeniul hospitalier.Cu o larga diversitate de client care lucreaza cu noi, de la hoteluri de 5* si Michelin Restaurants la Gastro Pubs si hotel boutiquri, suntem siguri ca va vom putea asista! Avem peste 100de locuri vacante! Vom vorbi cu fiecare candidat, va vom evalua, prin intermediul unui video interviu online cu birourile noastre din Marea Britanie, conduse de catre de un bucatar cu o experienta de 33 de ani in sectorul hotelier si 11 ani in recrutarea international! Dupa ce veti tine interviul, veti fi anuntati de optiunile pe care vi le putem oferi si de asemenea va putea sfatui pentru beneficile viitoare ale servicilor noastre! Tuturor candidatilor care intra in program li se garanteaza un job, unde veti putea castiga un salariu pe masura oricarui angajat din UK. intre£15,000 si £25,000.00. Servicii Aditionale: Daca doriti va putem asista in urmatoarele: • Cazarea-daca doresti o pozitie cu Live-in; • Asigurarea Privata De sanatate, obligatorie pentru orice cetatean European; • Plecarea si sosirea ta in UK Trimite-ne CV-ul tau detaliat , in engleza si o poza recenta tip buletin Nu ai nimic de pierdut, numai de castigat!

Cerinte

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja