Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In echipa noastra de Control Gestiune de la Iasi colegii nostri sunt definiti de profesionalism, spirit competitiv si rezultate remarcabile. Deschidem oportunitatea integrarii intr-un proiect international unui nou coleg care sa ne ajute sa ducem performanta cu un pas si mai departe. Daca aceste valori te reprezinta si in plus ai cunostinte de limba Engleza dorim sa te cunoastem! Noul nostru coleg/colega : - Asigura si gestioneaza dezvoltarea rapoartelor ce permit monitorizarea permanenta a indicatorilor de gestiune necesari pentru evaluarea diferitelor activitati din cadrul societatii, in vederea asigurarii unui serviciu la standarde ridicate de calitate. - Se asigura de respectarea procedurilor si a strategiilor stabilite; - Elaborează rapoarte săptămânale și lunare pentru a determina indicatori de performanță performanta pe diverse activitati ale clientului; - Colecteaza si sintetizeaza datele preliminare in vederea elaborarii rapoartelor specifice; - Se asigura de respectarea termenelor de predare a rapoartelor; - Mentine o atentie permanenta asupra performantei activitatii. Beneficii: Beneficii : - Formare la nivelul companiei si internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

- Studii economice; - Nivel conversational de limba Engleza; - Cunostinte avansate Excel; - Cunostinte SQL - avantaj; - Bune abilitati in a lucra cu cifrele; - Capacitate de analiza si sinteza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja